Sjeselong med puter. Denne polstrede sjeselongen kommer til å utgjøre en stor forskjell i hjemmet ditt ved å tilføre et moderne preg og gi deg ekstra plass til å legge deg ned og slappe av etter en lang dag. Møbelet er laget av slitesterk fløyelspolyester i klassisk blå, og kan pryde hjemmet ditt i mange år, selv uten daglig vedlikehold. Sjeselongen står på ben i mørkt tre, og er svært stabil.
Detaljer:
Produkttype: Sjeselong
Stil: Moderne
Generelle farger: Blå
Nyanse: Marineblå
Materialtype: Stoff
Hovedmateriale: Fløyel
Tilleggsmateriale: Eukalyptustre
Fyllmateriale: Skum
Materialsammensetning: 100% polyester
Arm stil: Senket
Orientering: Høyrevendt
Mønster: Ensfarget
Tilbakelent: Nei
Setekonstruksjon: Bølgefjærer
Tetthet på seteskum: 28 kg/m3
Dimensjoner:
Høyde armlener: 75 cm
Dybde: 66 cm
Setetykkelse: 22 cm
Setehøyde: 42 cm
Bredde: 168 cm
Høyde: 75 cm
Sitteflate: 157x66 cm
Vekt: 43 kg
Vektkapasitet: 300 kg
Vektkapasitet per person: 300 kg
Tilbudet inkluderer: 1 x sjeselong, 2 x pyntepute
Viktige funksjoner: Garanterer høyeste sittekomfort, Moderne design, Fungerer bra med mange interiørstiler, Høykvalitets materialer, Glatt materiale med fløyelsstruktur, Avtakbare putetrekk, Møbelknotter som beskytter gulvet mot riper
Monteringsinformasjon: Ben skal monteres. 5-15 min.
Tilleggsinformasjon: Vær oppmerksom på at fløyel kan se litt annerledes ut i forskjellig belysning – den kan å være mer skinnende i sollys og mer dempet i kunstig belysning. På grunn av den glatte strukturen med høy tetthet, kan nyansen til fløyel også endres når den tas på og beveges hånden i forskjellige retninger og vinkler.
Vedlikeholdstips:
Fløyel:
1.Flekker bør fjernes med en møbelrens og en fuktig svamp eller mildt vaskemiddel
2.Støvsug bare med egnet munnstykke.
Eukalyptustre:
1.Rengjør kun med milde rengjøringsmidler og en myk klut i kornets retning
2.For å beskytte møbler mot fuktighet, bør den tørkes grundig etter våtrengjøring
3.Kun for oljebehandlede produkter: kan oljes på nytt etter en stund for å holde dem i god stand.